Fasadai

Fasadinė sistema

Medinis fasadas – tai gaminys sujungiantis tradicijas ir aukštąsias technologijas su šiuolaikiniais veiklos metodais bei architektūriniais poreikiais. Įvairių tipų mediena arba lamelinė sistema – tai medžiagų šaltinis, kurį naudojant pagal griežtą kokybės kontrolę bus suprojektuoti ir pagaminti bet kokio tipo fasadai.

Medinis fasadas pasižymi aukštu patikimumu, rafinuotu dizainu, sandarumu, akustiniu komfortu bei energijos taupymo savybėmis, o dar didesnis privalumas, kad į jį lengvai integruojasi langai arba durys.

Medžio – aliuminio sistema (vidaus rėmas iš medžio, o išorinis apvalkalas – aliuminio) suteikia veiksmingą apsaugą nuo žalingo atmosferinio poveikio išorėje ir suteikia namui estetinę kokybę. Taip pat fasadas gali būti dengiamas mediniais, nerūdijančio plieno, bronzos ir kt. dangteliais arba paliekant vien tik stiklą, kur tarpai būtu uždengti stiklo juostelėmis arba butilu.

Medinis fasadas pasižymi puikia šilumine varža, nes gaminamas naudojant ypač hermetiškas medžiagas, kurių plotis iki 100 mm, U-vertė – 0,6 W/m2K. Įvertinus visus gamybos ir medžiagų parametrus, galima pasiekti U-vertė – 0,64 W/m2K per visą fasado sistemą.

Medienos rėmas užtikrina stabilumą, nes natūrali mediena yra medžiaga, kuriai būdingas panašus į geležies vienas iš didžiausių “pasipriešinimo / svorio santykių“ bei puiki šilumos izoliacija. Sujungimai su aliuminiu yra atskiriami termotilteliais, pritvirtintais prie aliuminio, suteikiančio stabilią atramą, dėl to konstrukcijos mediena gali lengvai kvėpuoti, o aliuminis – laisvai plėstis bei atlaikyti ekstremalius temperatūros svyravimus. Skirtingai nuo aliuminio fasadų, mediniai fasadai yra natūralūs ir organiniai, kurie “gyvai” sąveikauja su aplinkos sąlygomis, taip suteikdami natūralų balansą tarp šilumos, šalčio ir drėgmės bei daugiau ar mažiau suteikdami fizinį / mechaninį stabilumą visai konstrukcijai.

Kokius fasadus galime pasiūlyti:

  • Visų rūšių fasadai, tarp jų ir dvigubi fasadai;
  • Neriboti fasadų sprendimai;
  • Plačios įvairių sistemų galimybės suteikia išskirtinę kūrybinę laisvę architektams ir projektuotojams. Patikrintų ir išbandytų sistemų pagrindu taip pat gali būti realizuoti ir specialūs architektūriniai sprendimai;
  • Galimos įvairaus atsparumo klasių fasadų konstrukcijos;
  • Moderniausia priešgaisrinė medienos apsauga;
  • Moderniausia medienos apsauga nuo drėgmės;
  • Novatoriška fasadų integravimo technika;
  • Visoms angų rūšims skirti elementai;
  • Beveik visos įmanomos stogų formos su dideliais tinklelių pločiais užtikrina didžiausią dienos šviesos skverbtį;

Mediniai fasadai leidžia kurti dideles angas, įvairias konstrukcines klijuotos medienos detales, kurių elementų dydžiai priklauso nuo apkrovą laikančių savybių fasado ir yra 50 – 100 mm pločio bei 70 – 270 mm gylio.