Mediniai langai

Šiandien kiekvienas savo namuose pageidauja individualumo, unikalumo ir, žinoma, jaukumo. Renkantis langus, norima ne tik prieinamos kainos, bet ir kokybės bei išskirtinumo. Atsižvelgdami į šiandien vyraujančias tendencijas, nusprendėme Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės prekės ženklą prieinamomis kainomis ir su visomis garantijomis. PREMMIER kompanija, langų konstrukcijų gamyboje sukaupusi unikalią patirtį, patvirtina – tai įmanoma!

Nuolatinis naujovių, produktų ir gamybos technologijų įsisavinimas mums leidžia Jums pasiūlyti teisingą medžiagų pasirinkimą. Visos medžiagos patikrintos kruopščia kokybės kontrole ir pasižymi ilgaamžiškumu.

PREMMIER – išskirtiniai ilgaamžiški langai, naujausios Vokietijos inžinerijos technologijos ir dėmesys detalėms.

Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės medinius langus. Medis, kaip gamtos dalis, yra gyvas ir kvėpuoja. Medienos šiluma, jos kilni atmosfera ir grožis lydi mus beveik visose mūsų kasdienio gyvenimo srityse. Mediena yra viena iš kelių žaliavų, kurios ištekliai yra neišsemiami. Ji ne tik nuolat auga, bet yra greitai perdirbama ir labai ekologiška.

Sekdami naujausias technologijas, mes visada stengiamės eiti vienu žingsniu priekyje. Viskas prasideda nuo medienos pasirinkimo. Kad klientą pasiektų tik kokybiškas gaminys, ji yra nuodugniai tikrinama, o medienos rūšių įvairovė leidžia įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus.

Siūlome platų medienos pasirinkimą: pušį, ąžuolą, eglę, uosį, afromosią, bambuką, maumedį, eukaliptą, raudonmedį (meranti, sipo) ir kitas įvairiausias medienos rūšys, tinkančias medinių langų gamybai.

Mes įsitikinę, kad kiekviena mūsų lango dalis yra išskirtinės kokybės, nes langai gaminami tik pagal aukščiausius standartus, kur kokybė yra vertinama nuo mažiausių komponentų – nesvarbu ar tai būtų varžtas ar puikios kokybės mediena.

Mediniai langai turi platų panaudojimą įvairiose klimato zonose.

Mediniai langai yra išskirtiniai tuo, kad jų panaudojimas praktiškai beribis įvairiose klimato zonose.  Daugelis iš mūsų interjere nori matyti neprilygstamą grožį, nepamirštant medžio, kaip pačios natūraliausios medžiagos, kuri sujungia estetiką ir aukštos klasės šiluminę izoliaciją. Pasirinkus tinkamą medieną, gausite dvigubą naudą: šiltą jaukią atmosferą viduje bei ilgaamžę natūralaus medžio apsaugą nuo klimato poveikio. Aliuminiu apsaugota mediena tarnaus dešimtmečius, nepriklausomai, kurioje klimato zonoje Jūs gyvenate.

Mediniųi langų pasirinkimas – labai platus.

Kaip medžio žievė apsaugo mūsų medžius nuo aplinkos poveikio, taip ir medienos impregnavimas, specialus dažymas, terminimas (dūminimas) ar aliuminio kaustymas, medinius langus apsaugo iš išorės.

Ieškantiems išskirtinumo, visada galėsime pasiūlyti kitas kaustymo medžiagas: tokias kaip bronza, auksas ar stiklas, kad būtų įgyvendintos net pačios įmantriausios architektūrinės idėjos. Šios detalės paryškins lango elegantišką dizainą ir jis bus nepažeidžiamas vėjo, oro ar aplinkos įtakos.

Impregnuojant gaminius, išorinei padengimo apsaugai naudojamos tik tam tikros polimerinės medžiagos, kurios yra naudojamos kosmoso tyrimų ir aviacijos pramonės srityje. Jos viršutiniame sluoksnyje smulkiomis dalelėmis prasiskverbia į medienos sporas ar į mažiausius medienos įtrūkimus ir tvirtai juos sujungia.

Dažymui gamyboje naudojami specialūs dažai, kurie yra be burbulų ir mikro putų. Visi šie technologiniai sprendimai ir medžiagos leidžia mūsų langui turėti puikią apsaugą nuo drėgmės, UV spindulių, grybelio, pelėsių, puvinių ar graužikų.

Apsaugant medieną terminimo (dūminimo) būdu, pasirenkamos tik kelios medienos rūšys, kurios tinkamos tokiam apdorojimui. Po apdorojimo mediena faktiškai „miršta“. Uždaromos visos mikro sporos – tai apsaugo medieną nuo bet kokio išorinio poveikio.

Padengimas aliuminiu, bronza ar kitais metalais apsaugo medieną praktiškai nuo bet kokių išorinių veiksnių bei suteikia langams ilgaamžiškumą.

Mūsų langai yra labai “žali”.

Gaminant medinius langus, nenaudojame tokių medžiagų, kurių sudėtyje yra formaldehidų, švino karbonatų ir kitų vėžį sukeliančių chemikalų. Visi naudojami dažai ir gruntai yra vandens pagrindo.

Mūsų klientai gali mėgautis ne vien tik sveika aplinka, bet ir tyla, net ir gyvendami šalia judrių greitkelių. Naudojami aukščiausios kokybės stiklo paketai leidžia gerokai sumažinti ne tik šilumos nuostolius šaltame klimate, bet taip pat sumažinti ir oro kondicionieriaus naudojimą šiltesnio klimato zonose. Mūsų stiklo paketai gali būti ne tik sulaikantys šilumą bet ir būti šildomi. Jie pasitarnaus Jums kaip ir patalpų šildymo priemonė.

Ieškantiems dar įmantresnių langų, pasiūlysime langus su savaime nusivalančiu stiklu, kuris padengtas specialiu nano dalelių sluoksniu. Ant šio stiklo susikaupusius nešvarumus – saulės ultravioletinių spindulių bangos, reaguodamos su specialia paviršine danga, suskaido teršalus. Tokiu būdu naikinamos organinės šiukšlės (dulkės, medžio sakai ir kt.) ir sumažinamas neorganinių medžiagų (cemento, gipso) laikymasis ant stiklo.

Visi stiklo paketai gali būti naudojami ir su šiltais rėmeliais – tai izoliacinis kompozitas, sutvirtintas stiklo siūlais ir turintis didelį mechaninį atsparumą (ši medžiaga buvo bandoma kosmoso tyrimų srityje). Iš vienos pusės jis padengiamas plona metaline folija, papildomai sulaikančia drėgmę ir dujas, kuri taip pat garantuoja gerą sukibimą su hermetikais. Pagrindinis privalumas – ne tiek bendras lango termoizoliacinių savybių pagerėjimas, kiek „šalčio tiltelio“ –  lango rasojimo kraštuose išnykimas. Išvengus šio pakraščių rasojimo, be stiklo paketų teikiamų vaizdo ir komforto privalumų, pailgėja lango rėmų eksploatacijos laikas, ypač medinių rėmų.

Užtikrinant saugius stiklo paketus ir keliant aukščiausias saugumo reikalavimus, kaip visada, žengiame vienu žingsniu į priekį ir siūlome ne tik grūdintus, laminuotus, ugniai atsparius, bet ir kulkos ar sprogimo nepažeidžiamus stiklus.

Nesvarbu, kokius langus pasirinktumėte, langai ir durys bus patogūs ir saugūs. Dizainą pritaikysime prie Jūsų individualių  poreikių. Tai visuomet bus fantastiška investicija, kuri pagerins bendrą išvaizdą Jūsų namuose.

Mūsų produktai išsiskiria natūralumu ir unikalumu aukštų technologijų ir dizaino srityje.

Esame atviri naujoms koncepcijoms ir iššūkiams, su mumis labiausiai neįtikėtinos idėjos tampa realiomis!