Pertvaros

Stiklo pertvaros gali būti rafinuočiausias Jūsų pasirinkimas, siekiant padidinti patalpų praktiškumą ir grožį, nesumažinant funkcionalumo. Naudodami stiklo pertvaras turite platų pasirinkimą, kai kalbama apie grožį ir eleganciją. Stiklas pats savaime turi patrauklių savybių ir neįtikėtinai daug grožio ir gali pakeisti plytas, gipsą ar medieną pakankamai efektyviai. Stiklo pertvaros puikiai pritaps biure, prekybos salėje ar net namų erdvėje.

Yra daug įvairių formų stiklo pertvarų, kad galėtumėte išsirinkti atitinkančias visus Jūsų poreikius. Elegantiška išvaizda ir vizualiai erdvi, paprasta, ar skaidri, stiklo pertvaros gali būti tiesiog geriausias variantas tiems, kurie mieliau renkasi neapkrautą patalpų grožį, graviruotos ar dekoratyvinės stiklo pertvaros padės pasiekti šį tikslą dar lengviau.

Ieškantiems netradicinių sprendimų, galime pasiūlyti gyvenamųjų ar ofiso struktūrų stiklo lubas, žengiantiems technologiniu keliu, galime pasiūlyti ir šildomas stiklo pertvaras, kurias galima panaudoti neribotai. Galime sukurti stiklo lubas iš stiklo plokščių ar stiklo plytelių, kurios taip pat gali būti naudojamos kaip lubų dekoras, ar sukurti įdomias stiklo mozaikas. Stiklas lubas padarys dar erdvesnes.

Bet visų svarbiausia – stiklo pertvaros gali padėti jums sutaupyti didelius kaštus įrengiant pertvaras bei ženkliai sumažinti energijos sąnaudas.