Fasadai

Berėmio stiklo fasadai, plėtojantis modernioms stiklo apdirbimo technologijoms, leidžia sukurti originalios išvaizdos fasadų pastatus ar jų fragmentus, kurių aukštis gali būti net sunkiai suvokiamas. Jie padeda įgyvendinti stiprėjantį siekį sukurti fasadų sprendimus, kurie techniškai nėra apriboti, todėl gali būti išplėtotos net teorinės vizualizacijos; padeda optimizuoti pastato U vertes, saulės kontrolės, akustikos ir stiklo fiksavimo  sprendimus, integruojant į stiklą saulės elementus, kurie naudojami kaip pastato apdaila ir tuo pačiu kaip pastatų šilumos koeficientą gerinantis elementas. Vienetiniai elementai, dekoruoti, skirtingai apdirbti arba skirtingos stiklo struktūros su įvairiomis taškinio tvirtinimo detalėmis yra naudojami prie pastato perdangos, kolonų, leidžia pateikti patogius ir tinkamus atstumus.

Berėmio stiklo fasadai taip pat atlieka kitas funkcijas: suteikia gerą išvaizdą pastato išorėje ir viduje, slopina išorės triukšmą, pagerina mikroklimatą pastato viduje (žiemą antrojo fasado pagalba sukuria šiltnamio efektą ir papildomai šildo pastatą, vasarą pastato sienos papildomai vėdinamos).

Berėmio stiklo fasadai taip pat gali būti projektuojami kaip valdomos žaliuzių sistemos dalis, tuo pačiu atliekant kelias funkcijas t.y. kaip antrinis fasadas, bei tuo pačiu pilna kontrolė nuo saulės, integruojant automatizuotas sistemines programas, kurios tinka privatiems gyvenamiems namams ar komerciniams biurų pastatams. Visos šios savybės yra įvairių berėmio stiklo fasadų sistemos populiarumo priežastis tarp architektų, kuriančių unikalius pastatus, kuriuose kontroliuojamas natūralus oro srautas ir svarbūs vėdinimo  aspektai.